Podzimní koncerty – Brno, Havířov, Moravský Krumlov

podzimni-koncerty-novinka

Někdy koncem léta nás oslovili naši kamarádi z mladé havířovské kapely Světlo, jestli bychom si  s nimi chtěli dát dva koncerty a vzájemně se pozvali do svých domovských měst. Slovo dalo slovo a na konci září jsme společně odehráli koncerty v brněnském Metro Music Baru a v havířovském klubu Stolárna. Děkujeme Světlu za spolupráci, koncerty se skvěle povedly.

28. září nás trochu narychlo pozvali z Moravského Krumlova, abychom svým koncertem podpořili happening za návrat Muchovy Slovanské epopeje. Moc jsme si užili odpoledne na trávníku zámeckého nádvoří a držíme místním palce, aby se jim epopej vrátila.

11. října jsme zahráli na Benefičním koncertu pro Popálky o.p.s. Večer plný hudby, který na podporu různých neziskových organizací pravidelně pořádají studenti Masarykovy univerzity, jsme zodpovědně okořenili naší hudbou. Výtěžek putoval jako vždy na dobrou věc, tentokrát na pomoc dětem, které bojují s popáleninami.

A teď se na chvíli s dovolením zavřeme do zkušebny, abychom složili nové písničky 🙂 Uvidíme se až 16.12. ve Zlíně na vánočních trzích.